Internetas Automobilyje

Išorinių prietaisų stebėjimas ir kontrolė

Išorinių sensorių stebėjimas ir kontrolė pajungus prietaisus prie sekimo įrangos per analoginius arba skaitmeninius įėjimus.

Leidžia prijungti: kuro, svorio, drėgmės, dūmų, dujų, durų statuso, plombų sensorius ir kt.

Išorinių prietaisų valdymas

Prietaisas prijungtas per skaitmeninį išėjimą valdomas SMS, pagal įėjimą, json-rpc arba per WebUI.

Leidžia prijungti: rėlę, šviesos lemputę (LED), garsinį signalą ir kt. esant poreikiui starteris gali būti blokuojamas per nuotolį.

Įjungto variklio detektavimas

Energijos suvartojimo mažinimas; apsauga nuo automobilio akumuliatoriaus iškrovimo.

Leidžia 'užmigdyti' maršrutizatorių po sukonfigūruoto laiko, kuomet automobilio variklis yra išjungiama.

Komunikacija su industrine įranga.

Industrinės įrangos valdymas ir stebėjimas RS232/485 protokolų pagalba.

Leidžia prijungti industrinę įrangą, kuri naudoja RS232/485 protokolus. Maršrutizatorius veikia kaip 'gateway', duomenų perdavimui.

Išorinės laikmenos

microSD bei USB rakto/HDD pajungimas.

Leidžia prijungti išorinį kietąjį diską (FAT32 filesystem), USB raktą bei microSD kortelę. Šias išorines talpas galima 'bendrinti' vietiniame tinkle, per WiFi ir LAN. Į prijungtą laikmeną arba microSD kortelę galima įdėti savo paties programas, tokiu būdu išplečiant maršrutizatoriaus funkcionalumą pagal savo paties poreikius.

Dviejų SIM palaikymas

Suteikia prieigą prie bet kurios iš dviejų kortelių neperkraunant maršrutizatoriaus.

Antroji SIM gali žaisti 'internet backup' vaidmenį užtikrinant nepertraukiamą interneto tiekimą, arba gali būti naudojama su skirtingu planu, skirtingomis operatoriaus paslaugomis.

Spartus internetas

Ketvirtos kartos mobilusis internetas (4G/LTE).

Leidžia sukurti interneto prieigą, su sąlyga, kad toje zonoje ar vietovėje yra mobiliojo interneto ryšio bokštai. Tai leidžia atsiriboti nuo laidinio interneto paslaugų tiekėjo. Greitasis LTE leidžia naudotis multimedijomis internete.

Įrenginio sekimas

Gaminio koordinačių nustatymo galimybė GPS pagalba.

RUT955 GPS leidžia maršrutizatorių naudoti kaip trackerį, galima modifikuoti FW taip, kad klientui NMEA (GPS) duomenys būtų siunčiami tiesiog į jo serverį (su sąlyga, kad klientas juos pats apdoros).

Bevielis tinklas su prisijungimo langu

Interneto dalinimas WiFi įrenginiams.

WiFi Hotspot leidžia: reprezentuoti prekinį ženklą, naudoti savo reklamas, suteikia vartotojų kontrolę. Modifikuojant WiFi prisijungimo langą galima pagerinti „user experience“, tuo pačiu pritraukiant daugiau vartotojų.

Centralizuotas stebėjimas ir valdymas

Nuotolinis maršrutizatorių stebėjimas ir valdymas.

Leidžia pasiekti nutolusius įrenginius, masiškai atnaujinti programinę įrangą bei konfigūraciją, matyti įrenginių statusus, konfigūruoti pranešimus.